Манчестър Юнайтед завърши наравно 1:1 в гостуването си на Кристъл Палас в отложен

...

Орлите клъвнаха Юнайтед в последната минута

Манчестър Юнайтед завърши наедно 1:1 в гостуването си на Кристъл Палас в отсрочен мач от 7-ия кръг в Премиър лийг.

“Червените дяволи ” излязоха напред в края на първата част след попадение на Бруно Фернандеш (43’), но Майкъл Олис (90’) възвърне равенството след прелестно осъществяване на директен свободен удар.

Другото огромно отчаяние за Ерик загар Хаг бе петия жълт картон на Каземиро, който няма да е разполагаем за дуела срещу Арсенал в неделя.

Титуляр за гостите на върха на офанзивата направи Ваут Вегхорст, който обаче не впечатли и бе сменен през второто полувреме.

По този метод Крисъл Палас прекъсна серията на “червените дяволи ” от пет поредни триумфа в Премиър лийг и взе значима точка, откакто бе записал четири загуби в същия интервал.

От своя страна момчетата на Ерик загар Хаг се изравниха по точки с втория Манчестър Сити, само че са и с мач повече от “гражданите ”, които на следващия ден се изправят срещу Тотнъм.

Манчестър Юнайтед пък ще има сложната задача да гостува на лидера в класирането Арсенал в неделя.
Източник: lupa.bg